top of page

Tokijas / Trečioji diena / Miraikan mokslo muziejus

Šiandien susiplanavome vykti į tolimesnę Tokijo dalį, arčiau jūros, į modernų Miraikan mokslo muziejų. Planas buvo lankytis ten, bet vietoje ekspromtu atsirado veiklų iki vėlyvo vakaro vėl. Muziejus tikrai įspūdingas! Kiekvienam geekui būtinas aplankyti. Ir šitame tikrai buvo pagalvota iš apie užsieniečius. Susipažinome su Asimo robotu:

Tada yra du didžiuliai aukštai skirti ekspozicijai, tiksliau visokiems mokslo bandymams. Dėl eilių (kurios čia yra visur) ne viską mums pavyko išbandyti, bet kaiką vistik pavyko.

Čia štai Justas su Džiugu pažindinasi su Internetu. Kiekvienas kamuoliukas yra bitas ir jie ten keliauja ta konstrukcija visa:

O mes su Emile tuo tarpu ėjom į animuotą ekspozicija, kur tau yra sukuriamas personalizuotas burbulas, kurį turi valdyti nesusidauždamas su kitais:

Paskui ji dar netikėtai susidomėjo cheminių formulių kūrimu:

Na ir čia dar kiek vaizdų:

Paskui išėję iš muziejaus ieškojome kur pavalgyti ir užsukom į pirmą pasitaikiusį prekybcentrį. Pasirodo turbūt jis buvo prabangus,nes už maistą sumokėjom daugiau nei kitur. Turbūt todėl, kad interjeras buvo Italijos motyvų su netikru dangumi vietoj lubų:

O tada mes pamatėme kažkada (seniai) didžiausiu pasaulyje buvusį apžvalgos ratą ir miestą pamilome galutinai:

Paskui prie pat rato pamatėme tokį TOYOTOS kaip ir centrą, kuriame pristatomi įvairūs seni, nauji bei būsimi modeliai. O mes, kaip žinia, gana lojalūs gerbėjai esame, Emilė ypač, nes "vežė" mus visais automobiliais į Lietuvą, Angliją, Daniją, Kinija ir Pakistaną.

Šitas miestas yra tie visko kupinas, vargu ar gyvenime įmanoma jį visą pažinti! Ryt mūsų paskutinė diena čia prieš kelionę į Kyoto, senąjį Japonijos imperatorių miestą. Ačiū, kad skaitot, jeigu skaitot!

bottom of page