top of page

Roma, į kurią visada norisi grįžti / Trečioji diena

Trečioji kelionės diena buvo kiek mažiau aktyvi. Jau 20 km pėsčiomis nebeprisukom, kaip pirmąsias dvi dienas, tik 15 km. Keliavome į Romos Ostiense rajoną, kur svarbiausias objektas buvo įdomios ne katalikų kapinaitės, su senais paminklais, didžiule piramide ir kačių prieglauda viduje.

Paskui kilome į tokį kalną netoliese, iki aikštės su vartais, kuriuose buvo skylutė. O pro skylutę matėsi fainas Romos vaizdas. Nuotraukos tyčia nededu, kad nesugadinčiau galbūt būsimos staigmenos.

Ten šalia buvo ir kažkoks Benediktinių moterų vienuolynas su bažnyčia, parduotuve ir kavine, pasirodė mielas.

Paskui prie pat Roma Ostiense geležinkelių stoties radome keturių aukštų parduotuvę Eataly, kur praleidom dar bent porą valandų pirkdamos makaronus, saldumynus, valgydamos ir gailėdamosis, kad tik su rankiniu bagažu atvarėm, nes parduotuvė buvo pilna itališkos virtuvės gėrybių - sūrių, dešrų, aliejų ir t.t.

Tą vakarą išlydėjome mamą į oro uostą, dar kartą pavakarieniavom Mercato Centrale, pernakvojome ir kitą rytą išskridome su Giedre į Kopenhagą, kur ji dar su mūsų šeima pabuvo dienelę. Ačiū, merginos, už kompaniją! Būtų faina, jei tai taptų tradicija.

bottom of page