top of page

Su 2021-aisiais!

Kaip matote, dėl visiems suprantamų priežasčių, blog'as šiemet "tylėjo" ir "liūdėjo". Gal situacija pasitaisys 2021-aisias? Kaip bebūtų, sveikiname visus su Naujaisiais metais. Tegul juose telpa apsikabinimai, gyvi pokalbiai, kelionės, nuotykiai - visa tai, žinoma sveiko proto ribose ir saugant save bei kitus.

Mūsų 2020-ieji nebuvo tokie jau ir blogi, kai pagalvojam. Svarbiausia, kad virusas nepalietė nei mūsų, nei mūsų artimųjų. O visa kita, ne taip jau ir svarbu, tai tik vieni metai, kurie gal nebuvo tokie įdomūs, kaip kiti. Mūsų atveju 2020-ieji buvo labai darbingi. Ir tikri šeimos metai. Matėm tik darbą ir vienas kitą!


2020-ieji mums - naujų, išsvajotų ir nuolat tobulinamų namų metai. Jei ne pandemija, greičiausiai ir finansus ir laiką būtume iššvaistę kelionėms, o dabar galėjom skirti daug fainiems namams kurti, į kuriuos, tikimės, greitai sugužės svečių.

2020-ieji mums su Justu irgi buvo stipriai darbingi mūsų tipiniuoses darbuose, nes online ir IT pasaulis šiemet buvo itin reikalingas. Daug dirbom, bet nemažai ir ilsėjomės, kartais pavargdavom vienas nuo kito, kartais - įvertindavom iš naujo.

O ir kelios šių metų kelionės Danijoje - stipriai nusisekusios! Tie kelionė traukiniais po Daniją, tiek mano studijų grupės kelionė į Aalborg (jie buvo 2 vieninteliai žmonės, su kuriais šiemet mačiausi).

Trūko tik trumpų, bet smagių kelionių į Lietuvą, gyvų žmonių, šurmulio, kultūros, renginių, skrydžių. Bet tai greit grįš! Tiek pakentėję, dar pakentėkim - neskubėkim, saugokim save ir kitus ir viskas grįš!


Gerų visiems 2021-ųjų, pasiilgom ir mylim iki dangaus.


JŪSŲ LIPNICKAI

Commentaires


bottom of page