top of page

II dalis: Tailandas 2021 - kelionė iki Khuraburi

Praleidę Puketo pusalialyje keletą dienų, turėjome pradėti kelionę į savo numylėtą Koh Phra Thong salą. Laukė netrumpa 200 km kelionė iki Khuraburi miesto, iš kurio laivas mus turi nuplukdyti į salą. Bet Tailande tiek 200 km virsta į visos dienos kelionę su keliais sustojimais.


Tad keliaudami pirmiausia sustojome prie tilto, jungiančio Puketo pusiasalį su žemynu ir netikėtai radom ten fantastišką restoranėlė, kuriame papietavome, vadinasi jis Rimpan Seafood. Pats tiltas - irgi gana šarmingas.


Toliau pakeliui mums pasitaikė Lampi krioklys - mes turime krioklių gerbėjų šeimoje, tai maudomės beveik kiekvienam :) Ten buvo visiškai tuščia, nei vieno žmogaus!

Khuraburi miestas


Jaune pirmą kartą šis miestas tampa mums tiesiog nakvynės vieta prieš keliones į atokesnes Tailando salas. Tad mes apie jį daug nežinome, bet ten verda tikras vietinių gyvenimas - yra didžiulis turgus, uostas ir vienas restoranas, kuriame ir vakarieniavome. Atvykome tai su nuotykiais, nes nakvynės vieta, kuria susiradome per booking.com buvo bankrutavusi - pamatėm tik atvykę į vietą. Bet greitai išsprendėme bėdą - paskambinę nurodytu telefonu gavom žinią, kad savininkai turi atidarę kitą vietą - Tom's house - ten ir apsistojome.

Toj vienintelėj kavinėj sutikom Timo iš Suomijos, kuris pasirodo kitą rytą keliauja į tą pačią salą kur mes savanoriauti vėžlių saugojimo organizacijoje. Žinoma, apsistos ten pat kur mes ir taps mūsų kasdieniniu draugu. Bet apie tai - rytoj!


Bus Daugiau!Kommentare


bottom of page