top of page

Miškas mums - viena geriausių išvykų

Džiugui užvakar suėjo aštuoneri. Taip, jau aštuoneri. Nuo to laiko, kai išsikraustėme į Daniją, balių ta proga nebekeliame. Tie, su kuriais balius kelti norėtume, liko Lietuvoje. Tad tradiciškai šiomis progomis organizuojamės savaitgalio išvyką su šeima kur nors Danijoje, kur vaikams būtų smagumėlis.

Džiugas pusę metų kalbėjo apie kelionę į Bilundą, lankyti Legolendo ir Lego namo dar kartą, bet atėjus spaliui supratome, kad šiemet dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepavyks.. Pasikalbėjus su juo ir paprašius pasirinkti kitą veiklą, jis pasirinko .. mišką. Buvome gana nustebę, nes dabar jo toks amžius, kai rūpi tik žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti Youtube, LEGO ir tas jau numestas į kampą kelias mėnesius. Vistik širdyje jis tikras skautas, tad jo sprendimu apsidžiaugėme. O ir Danijoje visu sąstatu nesame miške normaliai stovyklavę su nakvyne, tad visiems ši idėja tiko ir patiko. Guglas to pasiilgo labiausiai iš visų, nes miške, kuriame buvome, šunys gali lakstyti laisvi. Ne visur Danijoje tai leidžiama.

Taigi, Justas užrezervavo vietą su pašiure. Danijoje turime tokį portalą, kur galima rasti oficialias stovyklavimo vietas. Kai kurias galima rezervuoti, tada esi tikras, kad vieta bus tavo, kitų rezervuoti nereikia ir kas pirmesnis tas gudresnis. Mes užsirezervavome, bet turbūt ir nerezervavę rastume vietą laisvą, nes vistik spalio pabaiga jau. Mūsų pasirinkta vieta yra už nepilnos valandos kelio automobiliu nuo mūsų namų ir 300 metrų nuo jūros. Na tikrai fantastiška. Nuotraukos tik nežiauriai fantastiškos, nes darytos telefonu, bet nevisada lengva tą miško gėrį įamžinti.

Pabuvome parą - nuo šeštadienio pietų iki sekmadienio pietų. Ilsėjomės nuo ekranų, triukšmo ir tempo. Nieko neveikėm, valgėm, žiūrėjom į laužą, supomės hamake, skaitėm knygas, kol buvo šviesu, kai sutemo , tiesiog ėjom miegoti.

Grįžom su kažkokiom šviežesnėm galvom, pasiruošę toliau kibti į veiklas. Iki!!

P.S. Blog'as turi naują funkcionalumą - galima registruotis ir būti informuotam naujienlaiškiu apie naujus mūsų įrašus. Registruokitės, nes kuo jūsų daugiau, tuo didesnė motyvacija man tą naujienlaiškį kurti!

bottom of page